ZDARMA Osobný odber Detva, Zvolen, Banská Bystrica | Objednávky na tel. č. +421 908 599 966

BIO & MSC konzervy

BIO & MSC konzervy

ZDRAVO & EKOLOGICKY

PET FARM FAMILY továrnička

 

  • Nešetria na zastúpených surovinách
  • BIO certifikát je zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality
  • Recyklujú, eliminujú plasty a chémiu
  • Továrnička je poháňaná 100 % zelenou energiou

 

“Staráme sa o to, aby zvieratá, ktoré nám dávajú mäso, mali šťastný a slobodný život. Voľné výbehy a divá príroda sú pre nás základné etické štandardy, ktoré musí každý dodávateľ mäsa splňovať. Klietkové chovy podporovať nechceme a nebudeme, BAF!” ľudiaci z PFF crew

 

Všetky chovy podliehajú prísnym pravidlám ekologického poľnohospodárstva. Napríklad všetky zvieratá sú chované bez stresu a väčšinu roka žijú voľne na pastvinách. Ani ty určite nechceš jesť zbytky pesticídov, či priemyselných hnojív vnútri zeleniny alebo mäsa, ktoré sú produktom konvenčného poľnohospodárstva. BIO preto nie je výmyslom modernej doby, ale štandardom, ktorým chcú dosiahnuť nielen menšie množstvo zbytkov priemyselnej chémie v ich produktoch, ale aj na poliach, v ovzduší a vo vode. BIO je aj o fungovaní v súlade s prírodou a o ochrane životného prostredia – rastlín a živočíchov, ktoré sú súčasťou ekosystémov nutných pre udržanie rovnováhy a rozmanitosti na našej Zemi.

Ani ne-BIO zvieratá nie sú dopované žiadnymi hormónmi na urýchlenie rastu, ich rast je pomalý. Rovnako to je aj s ďalšími ingredienciami, akými sú aj oleje, zelenina, ovocie, semiačka, bylinky, ktoré sa držia zásad ekologického hospodárstva.

 

 

MSC RYBY ZABRAŇUJÚ VYHYNUTIU RÝB

 

Ryby sú najcennejším zdrojom bielkovín pre približne polovicu obyvateľov Zeme. Ak chceme, aby ryby boli práve tou nekonečnou surovinou, musíme sa s nimi naučiť správne hospodáriť. Ryby s certifikátom MSC sú lovené udržateľne, s ohľadom na ich reprodukčné schopnosti. Ich nákupom pomáhaš chrániť krehké morské ekosystémy pred vyhynutím.

 

Poctivý, dlho varený vývar z voľne loveného lososa