Kde nás nájdete? A. Hlinku 1649, Detva | Objednávky na tel. č. +421 908 599 966

BIO & MSC ryby

BIO & MSC ryby

PET FARM FAMILY továrnička

CZ – BIO – 001

Všetky chovy podliehajú prísnym pravidlám ekologického poľnohospodárstva. Napríklad, všetky zvieratá sú chované bezstresovo – väčšinu roka žijú voľne na pastvinách. Ani ty určite nechceš jesť zbytky pesticídov, či priemyselných hnojív uväznených vnútri zeleniny alebo mäsa, ktoré sú produktom konvenčného poľnohospodárstva. BIO preto nie je výmyslom modernej doby, ale štandardom, ktorým chcú dosiahnuť nielen menšie množstvo zbytkov priemyselnej chémie v ich produktoch, ale aj na poliach, v ovzduší a vo vode. BIO je aj o fungovaní v súlade s prírodou a o ochrane životného prostredia – rastlín a živočíchov, ktoré sú súčasťou ekosystémov nutných pre udržanie rovnováhy a rozmanitosti na našej Zemi.

Ani ne-BIO zvieratá nie sú dopované žiadnymi hormónmi na urýchlenie rastu, ich rast je pomalý. Rovnako to je aj s ďalšími ingredienciami, akými sú aj oleje, zelenina, ovocie, semiačka, bylinky, ktoré sa držia zásad ekologického hospodárstva.

Na surovinách nešetria. BIO certifikát je zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

 

MSC RYBY ZABRAŇUJÚ VYHYNUTIU RÝB

 

Ryby sú najcennejším zdrojom bielkovín pre približne polovicu obyvateľov Zeme. Ak chceme, aby ryby boli práve tou nekonečnou surovinou, za akú sa dnes chybne považujú, musíme sa s nimi naučiť správne hospodáriť. Ryby s certifikátom MSC sú lovené udržateľne, s ohľadom na ich reprodukčné schopnosti. Ich nákupom pomáhaš chrániť krehké morské ekosystémy pred vyhynutím.