ZDARMA Osobný odber Detva, Zvolen, Banská Bystrica | Objednávky na tel. č. +421 908 599 966

Kvalita pred kvantitou

Kvalita pred kvantitou

Náš internetový obchod je zameraný na ručne vyrábané zdravé maškrty bez konzervantov, umelých prísad a zložiek, ktoré havkáčom nevyhovujú ako napríklad soli a cukry.

 

Zdravie psích havkáčov je u nás na prvom mieste a preto na našom webe nájdeš samé zdravé a chutné maškrty. V ponuke sú hlavne také produkty, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú ekologicky spracovávané.

Kosti - teľacie pre psovTyčinky - hovädzie s mrkvou pre psovSušienky zverina pre psovSušienky - kačacie pre psov

 

Na výber máme z rôznych príchutí, s mäsom alebo bez mäsa, bezlepkové, zeleninové, ovocné a mnoho ďalších mašktiek. V tvare kostičiek, tyčiniek, srdiečok alebo domácich piškotiek vhodné ako odmena pri výcviku.
Spestriť jedálniček môžeš konzervičkami so šťavnatým mäsom z voľne žijúcich a pasúcich sa zvierat. Vhodné ako doplnok stravy, ale aj plnohodnotné krmivo. Ak tvoj havkáč zbaštil niečo čo mu nezapasovalo a má problémy s trávením, je vhodné ostať pár dní na diéte a k tomu mu pomôžu chutné vývary v našej ponuke.
Konzerva Divočina pre psov  Vývar Kravina pre psyVývar BIO Baranica pre psy

Náš sortiment nie je len z kvalitných surovín a poctivého mäska, ale aj ekologických balení bez jednorázového plastu a môžeš si vybrať z rôznych materiálov a veľkostí eko vrecúšok. Naším cieľom je ponúkať nebalené maškrty do papierových vreciek alebo vrecúšok z bavlny, ľanu či zbytkových látok ako napríklad starých záclon a pod.

 

Starostlivo dodávateľov vyberáme podľa ich postupu výroby a zastúpených ingrediencií

 

Sušené hovädzie mäso pre tvojho havkáča. Sušené ryby pre psov Sušené kuracie mäso vhodné ako BARF odmena pre tvojho havkáča. Vhodná BARF odmena pre tvojho havka.

 

Vyrobené z prírodných BIO a EKO materiálov, bez pridaných “gebuzín” a chémie. Kvalitné mäso z voľného chovu. Našli sme takých, ktorým nie je ľahostajné zdravie tvojho havkáča, nešetria na kvalite zastúpených surovín, ale vyrábajú zdravé výrobky. Mäsové výrobky pochádzajú zo zvierat z voľného chovu alebo prírody a sú kŕmené výlučne prirodzenou stravou, bez antibiotík. Podporujeme výrobcov a farmárov v SK & ČR, ktorí ešte nezabudli, ako sa majú k zvieratám a prírode správať. My takýchto dodávateľov a farmárov poznáme.
Každý havkáč je jedinečný a tak sa veľmi tešíme keď ťa budeme môcť spoznať
Tak neváhaj a objednaj sa k nám na stretnutie, budeme sa tešiť