Kde nás nájdete? A. Hlinku 1649, Detva | Objednávky na tel. č. +421 908 599 966

Moja maličkosť & Jamall

Moja maličkosť & Jamall

Som milovníčka zvierat a prírody od kedy som zočila svetlo sveta. Ako malá som sa hrávala na psíka a behanie po štyroch mi išlo celkom dobre 😀

Bývali sme v byte a mojím malým snom bolo mať psieho kamaráta, ale rodičovské zásady som nepresvedčila ani kukučom psích očí. Ale prišiel deň, kedy mi do života prišla moja verná psia láska Jamall – jack russell teriér ♥ Narodila sa 29.06.2007 na moje meniny a odvtedy oslavujeme ten deň spoločne.

 

Počas môjho detstva mi pred tým v izbe robili spoločnosť morčiatko Rodžerka, škrečky Lucky, Miško, Šarko, myšky Lili, Richienko a ich myšie detičky a papierový potkaník menom Amigo Moon Starr.

 

Všetky moje zvieratká ma naučili zodpovednosti a radosti starať sa o niekoho

 

Sen stať sa veterinárkou skončil nástupom na externé štúdium na Veterinárnu univerzitu po strednej škole Dopravnej, kde sme mali za 4 roky pol roka ekológiu.
Bolo to náročné, ale neodradilo ma to od lásky k zvieratám a zamestnala som sa ako predajca v obchode pre zvieratká. Práca ma bavila, kolektív bol super, len čo ma ubíjalo, bol nútený predaj akciových vecí, produktov, kde bol prednejší zisk pred kvalitou samotného produktu. Zloženie produktov nezodpovedalo mojim prioritám o zdravej výžive a tak som zákazníkovi povedala o produkte čo najviac a potom svoj názor, odporučenie na produkt s oveľa hodnotnejším zložením a už bolo na ňom pre čo sa rozhodne. Časom som zistila, že idem proti sebe a tak som odišla.

 

Som vďačná za každú pracovnú skúsenosť vo firmách, v ktorých som mohla pracovať lebo som sa v každej niečo naučila a zistila čo chcem, ale aj čo nechcem robiť

 

Spojila som skúsenosti s mojimi nápadmi a založila som si vlastnú firmu. Internetový obchod www.bowbow.sk zameraný na zdravé maškrty pre havkov bez konzervantov, umelých prísad a zložiek, ktoré im nevyhovujú ako napríklad soli a cukry.

Na výber máš z rôznych príchutí, s mäsom alebo bez mäska, bezlepkové, zeleninové, ovocné a mnoho ďalších fajnotiek. V tvare kostičiek, tyčiniek, srdiečok alebo domácich piškotiek vhodné ako odmena pri výcviku. Zo sortimentu si môžeš ďalej vybrať 100% sušené mäsá ako napríklad celé sušené rybičky, ktoré sú plné potrebného vápnika a havkom veľmi voňajú a chutia. Ak kŕmiš granulami alebo barfuješ, odporúčame prilievať zo zdravých olejov, ktoré podporujú rôzne telesné funkcie tvojho psíčka.

Spestriť jedálniček môžeš konzervami so šťavnatým mäskom z voľne žijúcich a pasúcich sa zvierat. Vhodné ako doplnok stravy, ale aj plnohodnotné krmivo. Ak tvoj havko zbaštil niečo čo mu nezapasovalo a má problémy s trávením, je vhodné ostať pár dní na diéte a k tomu ti pomôžu chutné vývary z našej ponuky.

Každý havko je jedinečný a tak sa veľmi tešíme keď vás budeme môcť spoznať a poradiť pri výbere ♥