ZDARMA Osobný odber Detva, Zvolen, Banská Bystrica | Objednávky na tel. č. +421 908 599 966

Naša filozofia

Naša filozofia

Kvalita pred kvantitou

Ekologický internetový obchod www.bowbow.sk je zameraný na zdravé maškrty pre psy bez konzervantov, umelých prísad a zložiek, ktoré ich bruškám nevyhovujú ako napríklad soli a cukry. V ponuke máme produkty, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú ekologicky spracovávané.

ZDRAVO & CHUTNE

Piškóty rôznych príchutí bez cukru

Na výber máme z rôznych príchutí, s mäsom alebo bez mäsa, bezlepkové, zeleninové, ovocné a mnoho ďalších fajnových mašktiek. V tvare kostičiek, tyčiniek, srdiečok alebo domácich piškotiek bez cukru vhodné ako odmena pri výcviku.

Zo sortimentu si môžeš vybrať 100% sušené mäsá ako napríklad celé sušené rybičky, ktoré sú plné potrebného vápnika a havkáčom veľmi voňajú a chutia. Ak kŕmiš granulami alebo barfuješ, odporúčame prilievať zo zdravých olejov, ktoré podporujú rôzne telesné funkcie.

100% sušené mäso

Spestriť jedálniček odporúčame konzervičkami so šťavnatým mäsom z voľne žijúcich a pasúcich sa zvierat. Vhodné ako doplnok suchej stravy, ale aj plnohodnotné krmivo na každý deň. Ak tvoj havko zbaštil niečo čo mu nezapasovalo a má problémy s trávením, je vhodné ostať pár dní na diéte a k tomu mu pomôžu zdravé vývary z našej ponuky.

Konzervy plné poctivého mäsa z voľne žijúcich a pasúcich sa zvierat

Starostlivo dodávateľov vyberáme podľa ich postupu výroby a zastúpených ingrediencií

Balíme ekologicky a vždy budeme

Náš sortiment je nie len z kvalitných surovín a poctivého mäsa, ale aj ekologických balení bez jednorázového plastu.

Ponúkame nebalené maškrty do papierových vreciek, ktoré sú recyklovateľné. Na opakované použitie sú vrecúška z bavlny či ľanu, ktoré nájdeš v sekcii doplnky.

Vo firme používame recyklovaný papier na tlačenie faktúr a iných dokumentov a pri balení voňavých balíkov lepíme krabice papierovými páskami. Je šetrnejšia k životnému prostrediu ako plastové pásky. Keď ju vytriediš do papiera, môžeš sa spoľahnúť, že skončí v recykláte. Naopak, plastové pásky dokážu znehodnotiť kartonáž natoľko, že končia v spaľovni. Ako výplňový materiál preferujeme drevitú vlnu alebo kartónovú striž.

Zdravie na prvom mieste

bowbow.sk