ZDARMA Osobný odber Detva, Zvolen, Banská Bystrica | Objednávky na tel. č. +421 908 599 966

Packeta & Z-Boxy

Packeta & Z-Boxy

..už aj u nás !

V prvom rade všetkým našim zákazníčkom odporúčame stiahnuť aplikáciu Packeta do mobilného telefónu. Aplikácia ponúka jednoduchý prehľad o zásielkach a ich rýchle  vyzdvihnutie. Majte všetky potrebné informácie na jednom mieste.

 

 

Výdajné miesta

Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo pre ňu môžete pokojne poslať niekoho blízkeho, stačiť mu k tomu bude len heslo, na základe ktorého mu obsluha výdajného miesta odovzdá zásielku.

Akonáhle odovzdáme zásielku do prepravy, Packeta vám pošle vám e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online na webovej stránke alebo v mobilnej aplikácii Packeta.

Po doručení zásielky na výdajné miesto vám Packeta pošle SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť (netýka sa Z-Boxov).

Dobierka cez Výdajné miesto: Dobierku za zásielku môžete zaplatiť v hotovosti, bezkontaktne pomocou platobnej karty alebo vopred v mobilnej aplikácii Packeta.

 

Z-Boxy

Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto ovládané pomocou mobilnej aplikácie Packeta, ktoré je otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zásielku si tu vyzdvihnete bezkontaktne, a to pokojne aj uprostred noci. Z-BOX otvoríte prostredníctvom mobilnej aplikácie Packeta. K obsluhe Z-Boxu vám bude následne stačiť iba smartfón, mobilná aplikácia a Bluetooth pripojenie.

Mobilná aplikácia sa prostredníctvom Bluetooth priamo na mieste sama automaticky spáruje so Z-Boxom a podľa inštrukcii na displeji telefónu jednoducho otvoríte schránku so svojou zásielkou.

Dobierka cez Z-Box: Zásielky na dobierku je možné zaplatiť vopred pomocou aplikácie a v prípade, že vám nebude vyhovovať dátum vyzdvihnutia, môžete si cez aplikáciu jednoducho predĺžiť jej dobu uloženia. POZOR! Úschovu zásielky v schránke Z-BOXu možno predĺžiť len o 2 dni.

 

Ceny za dopravu nájdete TU.

Zákaznícky servis

Pondelok – Piatok

8:00-18:00

+421 221 201 135

bowbow.sk