Kde nás nájdete? A. Hlinku 1649, Detva | Objednávky na tel. č. +421 908 599 966

Prečo nakúpiť práve u nás ?

Prečo nakúpiť práve u nás ?

Milujeme a rešpektujeme Matku prírodu ↟↟⍲↟

 

Náš sortiment nebude len z kvalitných surovín a poctivého mäska, ale aj ekologických balení bez jednorázového plastu a budete si môcť vybrať z rôznych materiálov a veľkostí eko vrecúšok

 

Našli sme dodávateľov a stále hľadáme ďalších, ktorí tiež spolupracujú s prírodou a záleží im na našom životnom prostredí a vyrábajú ekologické vrecúška ako náhradu za igelitové tašky a mikroténové sáčky. Však kto by nemal rád vychádzky a túlanie sa po prírode bez odpadkov ?

Naším cieľom je ponúkať nebalené maškrty do papierových vreciek alebo vrecúšok z bavlny,ľanu či zbytkových látok ako napríklad starých záclon a pod.

 

Používame recyklovaný papier na tlačenie faktúr a iných dokumentov, pri balení balíkov lepíme papierovými páskami. Prečo je šetrnejšia ako plastové pásky? Keď ju vytriedite do papiera, môžete sa spoľahnúť, že skončí v recykláte. Naopak plastové pásky dokážu znehodnotiť kartonáž natoľko, že končia v spaľovni.

 

Zdravie psích chlpáčikov je u nás na prvom mieste a preto na našom webe nájdete samé zdravé a chutné maškrtky. V ponuke sú hlavne také produkty, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú ekologicky spracovávané.

 

Môžu byť vyrobené z prírodných BIO a EKO materiálov, bez pridaných nezmyslov a chémie ? Áno.

Kvalitné mäso z voľného chovu? Áno.

 

Našli sme takých, ktorým nie je ľahostajné zdravie tvojho miláčika, nešetria na kvalite zastúpených surovín, ale vyrábajú zdravé BIO a EKO výrobky. Mäsové výrobky pochádzajú zo zvierat z voľného chovu alebo prírody a sú kŕmené výhradne prirodzenou stravou, bez akýchkoľvek antibiotík. Podporujeme výrobcov a farmárov v SK & ČR, ktorí ešte nezabudli, ako sa majú k zvieratám a prírode správať. Zelenina, ovocie a bylinky sa dajú pestovať ako kedysi, bez umelého hnojiva, pesticídov a iných prísad. My takýchto dodávateľov a farmárov poznáme.

 

Starostlivo dodávateľov vyberáme podľa ich postupu výroby a zastúpených ingrediencií, a ktorí využívajú lokálne zdroje, čím znižujú emisie CO2

 

Páči sa nám ručná výroba, pretože sa k nej pridá aj kus srdca, hovoríme tu o pečených maškrtách z SK a ČR. Vyhýbajú sa surovinám, ktoré psíčkom neprospievajú ako napríklad konzervanty, dochucovadla, soli, cukry, farbivá a ďalšie chemické látky. Pečú zo zdravých a hlavne čerstvých surovín podľa potrieb každého psíčka. Maškrty si môžete dať zabaliť do ručne šitých vrecúšok, ktoré šetria životné prostredie.

K zákazníkom pristupujem individuálne, každý jeden je osobnosť a má svoje potreby pre spokojný a šťastný život.

Tak neváhaj a objednaj sa k nám na stretnutie ♥