ZDARMA Osobný odber Detva, Zvolen, Banská Bystrica | Objednávky na tel. č. +421 908 599 966

STOP PLASTU !

STOP PLASTU !

Ekologický obchod pre všetky plemená psov

Bez jednorázového plastu

 

Náš sortiment nie je len z kvalitných surovín a poctivého mäska, ale aj ekologických balení

 

Našli sme dodávateľov a stále hľadáme ďalších, ktorí tiež spolupracujú s prírodou a záleží im na našom životnom prostredí a vyrábajú ekologické vrecúška ako náhradu za igelitové tašky a mikroténové sáčky. Však kto by nemal rád túlanie sa po prírode bez odpadkov ?

Naším cieľom je ponúkať nebalené maškrty do papierových vreciek alebo vrecúšok z bavlny,ľanu či zbytkových látok ako napríklad starých záclon a pod.

Používame recyklovaný papier na tlačenie faktúr a iných dokumentov, pri balení balíkov lepíme papierovými páskami. Vieš prečo je šetrnejšia ako plastové pásky? Keď ju vytriediš do papiera, môžeš sa spoľahnúť, že skončí v recykláte. Naopak plastové pásky dokážu znehodnotiť kartonáž natoľko, že končia v spaľovni.

 

Milujeme a rešpektujeme Matku prírodu a zvieratká v nej ↟↟⍲↟

 

Zdravie havkov je u nás na prvom mieste a preto na našom webe nájdeš samé zdravé a chutné maškrty. V ponuke sú hlavne také produkty, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú ekologicky spracovávané.

 

Našli sme takých, ktorým nie je ľahostajné zdravie tvojho miláčika, nešetria na kvalite zastúpených surovín, ale vyrábajú zdravé BIO a EKO výrobky. Mäsové výrobky pochádzajú zo zvierat z voľného chovu alebo prírody a sú kŕmené výhradne prirodzenou stravou, bez antibiotík. Podporujeme výrobcov a farmárov v SK & ČR, ktorí ešte nezabudli, ako sa majú k zvieratám a prírode správať.  My takýchto dodávateľov a farmárov poznáme.

 

Starostlivo dodávateľov vyberáme podľa ich postupu výroby a zastúpených ingrediencií

 

Páči sa nám ručná výroba, pretože sa k nej pridá aj kus srdca, hovoríme tu o pečených maškrtách z SK a ČR. Vyhýbajú sa surovinám, ktoré havkom neprospievajú ako napríklad konzervanty, dochucovadla, soli, cukry, farbivá a ďalšie chemické látky. Pečú zo zdravých a hlavne čerstvých surovín podľa potrieb každého psíčka. Maškrty si môžeš zabaliť do ručne šitých vrecúšok, ktoré šetria životné prostredie.

K zákazníkom pristupujem jednotlivo, každý jeden je osobnosť a má svoje potreby pre spokojný a šťastný život.

Tak neváhaj a objednaj sa k nám na stretnutie ♥